| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standaardverpakking: | Standaard export multiplexkoffer of doos |
| Leveringstermijn: | 5-8 weken |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringskapaciteit: | Topseizoen: 1-3 maanden, buiten het seizoen: 1 maand |
| Item | Specification |
|---|---|
| Model | HRF-10 |
| Displacement per revolution | 10.0 cc/rev |
| Structure | 1 inlet, 1 outlet |
| Working Speed | 15-100 rpm |
| Working Pressure | Inlet: Normal pressure; Outlet ≤ 15 MPa |
| Working Temperature | ≤ 120 ºC |
| Suitable Viscosity | ≤ 10000 POISE |
| Mounting Screw | M8 |
| Dimension A (Pump Body Length) | 80.03 mm |
| Dimension B (Total Length with Shaft) | 180.03 mm |
| Overall Dimensions (L×W×H) | 180.03 × 86 × 54.45 mm |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standaardverpakking: | Standaard export multiplexkoffer of doos |
| Leveringstermijn: | 5-8 weken |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringskapaciteit: | Topseizoen: 1-3 maanden, buiten het seizoen: 1 maand |
| Item | Specification |
|---|---|
| Model | HRF-10 |
| Displacement per revolution | 10.0 cc/rev |
| Structure | 1 inlet, 1 outlet |
| Working Speed | 15-100 rpm |
| Working Pressure | Inlet: Normal pressure; Outlet ≤ 15 MPa |
| Working Temperature | ≤ 120 ºC |
| Suitable Viscosity | ≤ 10000 POISE |
| Mounting Screw | M8 |
| Dimension A (Pump Body Length) | 80.03 mm |
| Dimension B (Total Length with Shaft) | 180.03 mm |
| Overall Dimensions (L×W×H) | 180.03 × 86 × 54.45 mm |