| MOQ: | 1 |
| цена: | Договоренно |
| Стандартная упаковка: | Стандартный экспортный фанерный корпус или коробка |
| Срок доставки: | 5-8 недель |
| Способ оплаты: | Л/К, Д/А, Д/П, Т/Т, западное соединение |
| Пропускная способность: | Время проведения пикового сезона: 1-3 месяца; время проведения вне сезона: 1 месяц |
| Item | Specification |
|---|---|
| Model | HRF-10 |
| Displacement per revolution | 10.0 cc/rev |
| Structure | 1 inlet, 1 outlet |
| Working Speed | 15-100 rpm |
| Working Pressure | Inlet: Normal pressure; Outlet ≤ 15 MPa |
| Working Temperature | ≤ 120 ºC |
| Suitable Viscosity | ≤ 10000 POISE |
| Mounting Screw | M8 |
| Dimension A (Pump Body Length) | 80.03 mm |
| Dimension B (Total Length with Shaft) | 180.03 mm |
| Overall Dimensions (L×W×H) | 180.03 × 86 × 54.45 mm |
| MOQ: | 1 |
| цена: | Договоренно |
| Стандартная упаковка: | Стандартный экспортный фанерный корпус или коробка |
| Срок доставки: | 5-8 недель |
| Способ оплаты: | Л/К, Д/А, Д/П, Т/Т, западное соединение |
| Пропускная способность: | Время проведения пикового сезона: 1-3 месяца; время проведения вне сезона: 1 месяц |
| Item | Specification |
|---|---|
| Model | HRF-10 |
| Displacement per revolution | 10.0 cc/rev |
| Structure | 1 inlet, 1 outlet |
| Working Speed | 15-100 rpm |
| Working Pressure | Inlet: Normal pressure; Outlet ≤ 15 MPa |
| Working Temperature | ≤ 120 ºC |
| Suitable Viscosity | ≤ 10000 POISE |
| Mounting Screw | M8 |
| Dimension A (Pump Body Length) | 80.03 mm |
| Dimension B (Total Length with Shaft) | 180.03 mm |
| Overall Dimensions (L×W×H) | 180.03 × 86 × 54.45 mm |