| MOQ: | 1 |
| Preis: | Verhandelbar |
| Standardverpackung: | Standard -Export -Sperrholzkoffer oder Karton |
| Lieferfrist: | 5-8 Wochen |
| Zahlungsmethode: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Lieferkapazität: | Spitzensaison: 1-3 Monate, Nebensaison: 1 Monat |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Model | JRG-3.6 |
| Displacement Per Revolution | 3.6 cc/rev |
| Overall Dimension | 70.0 × 88.9 × 55.85 mm (L×W×H) |
| Mounting Screw | M10 |
| Type | One Inlet & One Outlet |
| Working Pressure | Inlet ≤20MPa, Outlet ≤40MPa |
| Working Temperature | ≤320ºC |
| Suitable Viscosity | ≤4000 POISE |
| Operating Speed | 5~40 rpm |
| Main Applications | Precision dosing & conveying for polyester/nylon spinning, PUR hot melt adhesive, polyurethane, glue dispensing, coating, extrusion, foaming machine, etc. |
| MOQ: | 1 |
| Preis: | Verhandelbar |
| Standardverpackung: | Standard -Export -Sperrholzkoffer oder Karton |
| Lieferfrist: | 5-8 Wochen |
| Zahlungsmethode: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Lieferkapazität: | Spitzensaison: 1-3 Monate, Nebensaison: 1 Monat |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Model | JRG-3.6 |
| Displacement Per Revolution | 3.6 cc/rev |
| Overall Dimension | 70.0 × 88.9 × 55.85 mm (L×W×H) |
| Mounting Screw | M10 |
| Type | One Inlet & One Outlet |
| Working Pressure | Inlet ≤20MPa, Outlet ≤40MPa |
| Working Temperature | ≤320ºC |
| Suitable Viscosity | ≤4000 POISE |
| Operating Speed | 5~40 rpm |
| Main Applications | Precision dosing & conveying for polyester/nylon spinning, PUR hot melt adhesive, polyurethane, glue dispensing, coating, extrusion, foaming machine, etc. |