| MOQ: | 1 |
| harga: | Bisa dinegosiasikan |
| kemasan standar: | Kasing atau Karton Kayu Lapis Ekspor Standar |
| Periode pengiriman: | 5-8 minggu |
| metode pembayaran: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Kapasitas Pasokan: | Waktu Pimpin Musim Puncak: 1-3 bulan, Waktu Pimpin Musim Di Luar: 1 bulan |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Model | JRG-3.6 |
| Displacement Per Revolution | 3.6 cc/rev |
| Overall Dimension | 70.0 × 88.9 × 55.85 mm (L×W×H) |
| Mounting Screw | M10 |
| Type | One Inlet & One Outlet |
| Working Pressure | Inlet ≤20MPa, Outlet ≤40MPa |
| Working Temperature | ≤320ºC |
| Suitable Viscosity | ≤4000 POISE |
| Operating Speed | 5~40 rpm |
| Main Applications | Precision dosing & conveying for polyester/nylon spinning, PUR hot melt adhesive, polyurethane, glue dispensing, coating, extrusion, foaming machine, etc. |
| MOQ: | 1 |
| harga: | Bisa dinegosiasikan |
| kemasan standar: | Kasing atau Karton Kayu Lapis Ekspor Standar |
| Periode pengiriman: | 5-8 minggu |
| metode pembayaran: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Kapasitas Pasokan: | Waktu Pimpin Musim Puncak: 1-3 bulan, Waktu Pimpin Musim Di Luar: 1 bulan |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Model | JRG-3.6 |
| Displacement Per Revolution | 3.6 cc/rev |
| Overall Dimension | 70.0 × 88.9 × 55.85 mm (L×W×H) |
| Mounting Screw | M10 |
| Type | One Inlet & One Outlet |
| Working Pressure | Inlet ≤20MPa, Outlet ≤40MPa |
| Working Temperature | ≤320ºC |
| Suitable Viscosity | ≤4000 POISE |
| Operating Speed | 5~40 rpm |
| Main Applications | Precision dosing & conveying for polyester/nylon spinning, PUR hot melt adhesive, polyurethane, glue dispensing, coating, extrusion, foaming machine, etc. |