| ขั้นต่ำ: | 1 |
| ราคา: | ต่อรองได้ |
| การบรรจุแบบมาตรฐาน: | เคสไม้อัดส่งออกมาตรฐานหรือกล่อง |
| ระยะเวลาการจัดส่ง: | 5-8 สัปดาห์ |
| วิธีการจ่ายเงิน: | L/C, D/A, D/P, T/T ตะวันตกสหภาพ |
| ความสามารถในการจําหน่าย: | ระยะเวลานำของฤดูกาลท่องเที่ยว: 1-3 เดือน ระยะเวลานำนอกฤดูกาล: 1 เดือน |
| Product Model | HRH-1.2 / HRH-2.4 / HRH-3.6 / HRH-5.0 |
|---|---|
| Core Application | Oil agent, coating, dispensing, foaming, pressure-boosting delivery |
| Displacement per Revolution | 1.2 / 2.4 / 3.6 / 5.0 cc/rev (model-specific) |
| Structure Type | One inlet, one outlet |
| Operating Pressure | Inlet: ≤0-5KPa; Outlet: ≤20MPa |
| Temperature Resistance | ≤180ºC |
| Compatible Fluid Viscosity | ≤2000 POISE |
| Speed Range | 15-100 rpm |
| Port Specification | 2-G1/4 |
| Mounting Screw Size | M8 |
| Overall Dimensions | 108mm (L) × 65mm (W) × 39.1mm (H) (see engineering drawing for details) |
| ขั้นต่ำ: | 1 |
| ราคา: | ต่อรองได้ |
| การบรรจุแบบมาตรฐาน: | เคสไม้อัดส่งออกมาตรฐานหรือกล่อง |
| ระยะเวลาการจัดส่ง: | 5-8 สัปดาห์ |
| วิธีการจ่ายเงิน: | L/C, D/A, D/P, T/T ตะวันตกสหภาพ |
| ความสามารถในการจําหน่าย: | ระยะเวลานำของฤดูกาลท่องเที่ยว: 1-3 เดือน ระยะเวลานำนอกฤดูกาล: 1 เดือน |
| Product Model | HRH-1.2 / HRH-2.4 / HRH-3.6 / HRH-5.0 |
|---|---|
| Core Application | Oil agent, coating, dispensing, foaming, pressure-boosting delivery |
| Displacement per Revolution | 1.2 / 2.4 / 3.6 / 5.0 cc/rev (model-specific) |
| Structure Type | One inlet, one outlet |
| Operating Pressure | Inlet: ≤0-5KPa; Outlet: ≤20MPa |
| Temperature Resistance | ≤180ºC |
| Compatible Fluid Viscosity | ≤2000 POISE |
| Speed Range | 15-100 rpm |
| Port Specification | 2-G1/4 |
| Mounting Screw Size | M8 |
| Overall Dimensions | 108mm (L) × 65mm (W) × 39.1mm (H) (see engineering drawing for details) |