| MOQ: | 1 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Τυπική Συσκευασία: | Τυπική θήκη ή χαρτοκιβώτιο εξαγωγής |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εβδομάδες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | Χρόνος προετοιμασίας για την περίοδο αιχμής: 1-3 μήνες, εκτός περιόδου: 1 μήνα |
| Product Model | HRH-1.2 / HRH-2.4 / HRH-3.6 / HRH-5.0 |
|---|---|
| Core Application | Oil agent, coating, dispensing, foaming, pressure-boosting delivery |
| Displacement per Revolution | 1.2 / 2.4 / 3.6 / 5.0 cc/rev (model-specific) |
| Structure Type | One inlet, one outlet |
| Operating Pressure | Inlet: ≤0-5KPa; Outlet: ≤20MPa |
| Temperature Resistance | ≤180ºC |
| Compatible Fluid Viscosity | ≤2000 POISE |
| Speed Range | 15-100 rpm |
| Port Specification | 2-G1/4 |
| Mounting Screw Size | M8 |
| Overall Dimensions | 108mm (L) × 65mm (W) × 39.1mm (H) (see engineering drawing for details) |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Τυπική Συσκευασία: | Τυπική θήκη ή χαρτοκιβώτιο εξαγωγής |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εβδομάδες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | Χρόνος προετοιμασίας για την περίοδο αιχμής: 1-3 μήνες, εκτός περιόδου: 1 μήνα |
| Product Model | HRH-1.2 / HRH-2.4 / HRH-3.6 / HRH-5.0 |
|---|---|
| Core Application | Oil agent, coating, dispensing, foaming, pressure-boosting delivery |
| Displacement per Revolution | 1.2 / 2.4 / 3.6 / 5.0 cc/rev (model-specific) |
| Structure Type | One inlet, one outlet |
| Operating Pressure | Inlet: ≤0-5KPa; Outlet: ≤20MPa |
| Temperature Resistance | ≤180ºC |
| Compatible Fluid Viscosity | ≤2000 POISE |
| Speed Range | 15-100 rpm |
| Port Specification | 2-G1/4 |
| Mounting Screw Size | M8 |
| Overall Dimensions | 108mm (L) × 65mm (W) × 39.1mm (H) (see engineering drawing for details) |