| الـ MOQ: | 1 |
| السعر: | قابل للتفاوض |
| العبوة القياسية: | علبة الخشب الرقائقي الصادر القياسي أو الكرتون |
| فترة التسليم: | 5-8 أسابيع |
| طريقة الدفع: | خطاب الاعتماد، D/A، D/P، T/T، ويسترن يونيون |
| قدرة التوريد: | مهلة موسم الذروة: 1-3 أشهر، مهلة خارج الموسم: شهر واحد |
| Model | HRA-1.8 |
| Structure | 1 Inlet, 5 Outlets |
| Displacement per port | 1.8 cc/rev |
| Total displacement | 9.0 cc/rev (1.8 × 5) |
| Working pressure | Inlet ≤20 MPa; Outlet ≤40 MPa |
| Working temperature | ≤ 320 ºC |
| Suitable viscosity | ≤ 4000 POISE |
| Working speed | 5-40 rpm |
| Dimension A (Pump body length) | 64.6 mm |
| Dimension B (Total length with shaft) | 106.6 mm |
| Overall dimensions (L ×W×H) | 106.6 × 120 × 66 mm |
| Mounting flange | Φ120 mm |
| Mounting screw | M12 |
| Inlet/Outlet ports | Inlet 1×Φ20 mm; Outlet 5×Φ7 mm |
| Model | Output per Port per Revolution (cc/rev) | Dimension A (mm, Pump Body Length) | Dimension B (mm, Total Length with Shaft) | Mounting Screw |
|---|---|---|---|---|
| HRA16-1.2 | 1.2 | 103.6 | 145.6 | M10 |
| HRA16-1.6 | 1.6 | 106.0 | 148.0 | M10 |
| HRA16-1.8 | 1.8 | 107.4 | 149.4 | M10 |
| HRA16-2.4 | 2.4 | 112.0 | 154.0 | M10 |
| HRA16-3.0 | 3.0 | 114.8 | 156.8 | M10 |
| الـ MOQ: | 1 |
| السعر: | قابل للتفاوض |
| العبوة القياسية: | علبة الخشب الرقائقي الصادر القياسي أو الكرتون |
| فترة التسليم: | 5-8 أسابيع |
| طريقة الدفع: | خطاب الاعتماد، D/A، D/P، T/T، ويسترن يونيون |
| قدرة التوريد: | مهلة موسم الذروة: 1-3 أشهر، مهلة خارج الموسم: شهر واحد |
| Model | HRA-1.8 |
| Structure | 1 Inlet, 5 Outlets |
| Displacement per port | 1.8 cc/rev |
| Total displacement | 9.0 cc/rev (1.8 × 5) |
| Working pressure | Inlet ≤20 MPa; Outlet ≤40 MPa |
| Working temperature | ≤ 320 ºC |
| Suitable viscosity | ≤ 4000 POISE |
| Working speed | 5-40 rpm |
| Dimension A (Pump body length) | 64.6 mm |
| Dimension B (Total length with shaft) | 106.6 mm |
| Overall dimensions (L ×W×H) | 106.6 × 120 × 66 mm |
| Mounting flange | Φ120 mm |
| Mounting screw | M12 |
| Inlet/Outlet ports | Inlet 1×Φ20 mm; Outlet 5×Φ7 mm |
| Model | Output per Port per Revolution (cc/rev) | Dimension A (mm, Pump Body Length) | Dimension B (mm, Total Length with Shaft) | Mounting Screw |
|---|---|---|---|---|
| HRA16-1.2 | 1.2 | 103.6 | 145.6 | M10 |
| HRA16-1.6 | 1.6 | 106.0 | 148.0 | M10 |
| HRA16-1.8 | 1.8 | 107.4 | 149.4 | M10 |
| HRA16-2.4 | 2.4 | 112.0 | 154.0 | M10 |
| HRA16-3.0 | 3.0 | 114.8 | 156.8 | M10 |