| एमओक्यू: | 1 |
| कीमत: | बातचीत योग्य |
| मानक पैकेजिंग: | मानक निर्यात प्लाईवुड केस या कार्टन |
| वितरण अवधि: | 5-8 सप्ताह |
| भुगतान विधि: | एल/सी, डी/ए, डी/पी, टी/टी, वेस्टर्न यूनियन |
| आपूर्ति क्षमता: | पीक सीज़न लीड टाइम: 1-3 महीने, ऑफ सीज़न लीड टाइम: 1 महीना |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | HRB-5.5 |
| Displacement per outlet | 5.5 cc/r |
| Structure | 1 inlet 4 outlets |
| Mounting Screw | M12 |
| Max Inlet Pressure | ≤20 MPa |
| Max Outlet Pressure | ≤40 MPa |
| Max Working Temperature | ≤320ºC |
| Allowable Viscosity | ≤4000 POISE |
| Working Speed | 5~40 rpm |
| Overall Length | 125.0 mm |
| Body Length (A) | 77.0 mm |
| Width / Height | 102 mm |
| एमओक्यू: | 1 |
| कीमत: | बातचीत योग्य |
| मानक पैकेजिंग: | मानक निर्यात प्लाईवुड केस या कार्टन |
| वितरण अवधि: | 5-8 सप्ताह |
| भुगतान विधि: | एल/सी, डी/ए, डी/पी, टी/टी, वेस्टर्न यूनियन |
| आपूर्ति क्षमता: | पीक सीज़न लीड टाइम: 1-3 महीने, ऑफ सीज़न लीड टाइम: 1 महीना |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | HRB-5.5 |
| Displacement per outlet | 5.5 cc/r |
| Structure | 1 inlet 4 outlets |
| Mounting Screw | M12 |
| Max Inlet Pressure | ≤20 MPa |
| Max Outlet Pressure | ≤40 MPa |
| Max Working Temperature | ≤320ºC |
| Allowable Viscosity | ≤4000 POISE |
| Working Speed | 5~40 rpm |
| Overall Length | 125.0 mm |
| Body Length (A) | 77.0 mm |
| Width / Height | 102 mm |