| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Zbywalny |
| standardowe opakowanie: | Standardowa export sklejka lub karton |
| Okres dostawy: | 5-8 tygodni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Pojemność dostaw: | Czas realizacji w szczycie sezonu: 1-3 miesiące, czas realizacji poza sezonem: 1 miesiąc |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | HRB-5.5 |
| Displacement per outlet | 5.5 cc/r |
| Structure | 1 inlet 4 outlets |
| Mounting Screw | M12 |
| Max Inlet Pressure | ≤20 MPa |
| Max Outlet Pressure | ≤40 MPa |
| Max Working Temperature | ≤320ºC |
| Allowable Viscosity | ≤4000 POISE |
| Working Speed | 5~40 rpm |
| Overall Length | 125.0 mm |
| Body Length (A) | 77.0 mm |
| Width / Height | 102 mm |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Zbywalny |
| standardowe opakowanie: | Standardowa export sklejka lub karton |
| Okres dostawy: | 5-8 tygodni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Pojemność dostaw: | Czas realizacji w szczycie sezonu: 1-3 miesiące, czas realizacji poza sezonem: 1 miesiąc |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | HRB-5.5 |
| Displacement per outlet | 5.5 cc/r |
| Structure | 1 inlet 4 outlets |
| Mounting Screw | M12 |
| Max Inlet Pressure | ≤20 MPa |
| Max Outlet Pressure | ≤40 MPa |
| Max Working Temperature | ≤320ºC |
| Allowable Viscosity | ≤4000 POISE |
| Working Speed | 5~40 rpm |
| Overall Length | 125.0 mm |
| Body Length (A) | 77.0 mm |
| Width / Height | 102 mm |