| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Zbywalny |
| standardowe opakowanie: | Standardowa export sklejka lub karton |
| Okres dostawy: | 5-8 tygodni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Pojemność dostaw: | Czas realizacji w szczycie sezonu: 1-3 miesiące, czas realizacji poza sezonem: 1 miesiąc |
| Specyfikacja | Bliższe dane |
|---|---|
| Model | JRGY-1,2X4 |
| Przemieszczenie na wylot | 1,2 cm3/obr |
| Struktura | 1 wlot 4 wyloty |
| Długość całkowita | 105,7 mm |
| Szerokość / Wysokość | 93,7 mm |
| Śruba montażowa | M12 |
| Ciśnienie wlotowe | ≤20 MPa |
| Ciśnienie wylotowe | ≤40 MPa |
| Temperatura pracy | ≤320°C |
| Stosowana lepkość | ≤4000 PUNKTU |
| Prędkość robocza | 5 ~ 40 obr./min |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Zbywalny |
| standardowe opakowanie: | Standardowa export sklejka lub karton |
| Okres dostawy: | 5-8 tygodni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Pojemność dostaw: | Czas realizacji w szczycie sezonu: 1-3 miesiące, czas realizacji poza sezonem: 1 miesiąc |
| Specyfikacja | Bliższe dane |
|---|---|
| Model | JRGY-1,2X4 |
| Przemieszczenie na wylot | 1,2 cm3/obr |
| Struktura | 1 wlot 4 wyloty |
| Długość całkowita | 105,7 mm |
| Szerokość / Wysokość | 93,7 mm |
| Śruba montażowa | M12 |
| Ciśnienie wlotowe | ≤20 MPa |
| Ciśnienie wylotowe | ≤40 MPa |
| Temperatura pracy | ≤320°C |
| Stosowana lepkość | ≤4000 PUNKTU |
| Prędkość robocza | 5 ~ 40 obr./min |