| MOQ: | 1 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Τυπική Συσκευασία: | Τυπική θήκη ή χαρτοκιβώτιο εξαγωγής |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εβδομάδες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | Χρόνος προετοιμασίας για την περίοδο αιχμής: 1-3 μήνες, εκτός περιόδου: 1 μήνα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Σχήμα | JRGY-1.2X4 |
| Εκτοπισμός ανά καταστήμα | 1.2 cc/r |
| Δομή | 1 είσοδος 4 έξοδοι |
| Συνολικό μήκος | 1050,7 mm |
| Διάμετρο / ύψος | 930,7 mm |
| Στροφή τοποθέτησης | M12 |
| Πίεση εισόδου | ≤ 20 MPa |
| Πίεση εξόδου | ≤ 40 MPa |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | ≤ 320oC |
| Εφαρμόσιμη ιξώδες | ≤ 4000 POISE |
| Ταχύτητα εργασίας | 5 ~ 40 στροφές ανά λεπτό |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Τυπική Συσκευασία: | Τυπική θήκη ή χαρτοκιβώτιο εξαγωγής |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εβδομάδες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | Χρόνος προετοιμασίας για την περίοδο αιχμής: 1-3 μήνες, εκτός περιόδου: 1 μήνα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Σχήμα | JRGY-1.2X4 |
| Εκτοπισμός ανά καταστήμα | 1.2 cc/r |
| Δομή | 1 είσοδος 4 έξοδοι |
| Συνολικό μήκος | 1050,7 mm |
| Διάμετρο / ύψος | 930,7 mm |
| Στροφή τοποθέτησης | M12 |
| Πίεση εισόδου | ≤ 20 MPa |
| Πίεση εξόδου | ≤ 40 MPa |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | ≤ 320oC |
| Εφαρμόσιμη ιξώδες | ≤ 4000 POISE |
| Ταχύτητα εργασίας | 5 ~ 40 στροφές ανά λεπτό |