| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Standart ihracat kontrplak kılıfı veya karton |
| Teslim süresi: | 5-8 hafta |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Kapasitesi: | Yoğun Sezon Teslimat Süresi: 1-3 ay , Sezon Dışı Teslimat Süresi: 1 ay |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Model | JRGY-1.2X4 |
| Çıktı başına yer değiştirme | 1.2 cc/r |
| Yapı | 1 giriş 4 çıkış |
| Toplam Uzunluk | 105.7 mm |
| Geniş / Yükseklik | 93.7 mm |
| Montaj vidaları | M12 |
| Giriş basıncı | ≤20 MPa |
| Çıkış Basıncı | ≤40 MPa |
| Çalışma sıcaklığı | ≤ 320oC |
| Uygulanabilir viskozluk | ≤ 4000 POISE |
| Çalışma Hızı | 5 ~ 40 rpm |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Standart ihracat kontrplak kılıfı veya karton |
| Teslim süresi: | 5-8 hafta |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Kapasitesi: | Yoğun Sezon Teslimat Süresi: 1-3 ay , Sezon Dışı Teslimat Süresi: 1 ay |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Model | JRGY-1.2X4 |
| Çıktı başına yer değiştirme | 1.2 cc/r |
| Yapı | 1 giriş 4 çıkış |
| Toplam Uzunluk | 105.7 mm |
| Geniş / Yükseklik | 93.7 mm |
| Montaj vidaları | M12 |
| Giriş basıncı | ≤20 MPa |
| Çıkış Basıncı | ≤40 MPa |
| Çalışma sıcaklığı | ≤ 320oC |
| Uygulanabilir viskozluk | ≤ 4000 POISE |
| Çalışma Hızı | 5 ~ 40 rpm |