| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standaardverpakking: | Standaard export multiplexkoffer of doos |
| Leveringstermijn: | 5-8 weken |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringskapaciteit: | Topseizoen: 1-3 maanden, buiten het seizoen: 1 maand |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Model | JRGY-1.2X4 |
| Verplaatsing per afzetpunt | 1.2 cc/r |
| Structuur | 1 inlaat 4 uitgangen |
| Algemene duur | 105.7 mm |
| Breedte / hoogte | 93.7 mm |
| Montage schroef | M12 |
| Inlaatdruk | ≤ 20 MPa |
| Uitlaatdruk | ≤ 40 MPa |
| Werktemperatuur | ≤ 320 °C |
| Toepasselijke viscositeit | ≤ 4000 POISE |
| Werksnelheid | 5 tot 40 t/min |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standaardverpakking: | Standaard export multiplexkoffer of doos |
| Leveringstermijn: | 5-8 weken |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringskapaciteit: | Topseizoen: 1-3 maanden, buiten het seizoen: 1 maand |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Model | JRGY-1.2X4 |
| Verplaatsing per afzetpunt | 1.2 cc/r |
| Structuur | 1 inlaat 4 uitgangen |
| Algemene duur | 105.7 mm |
| Breedte / hoogte | 93.7 mm |
| Montage schroef | M12 |
| Inlaatdruk | ≤ 20 MPa |
| Uitlaatdruk | ≤ 40 MPa |
| Werktemperatuur | ≤ 320 °C |
| Toepasselijke viscositeit | ≤ 4000 POISE |
| Werksnelheid | 5 tot 40 t/min |