| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Standart ihracat kontrplak kılıfı veya karton |
| Teslim süresi: | 5-8 hafta |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Kapasitesi: | Yoğun Sezon Teslimat Süresi: 1-3 ay , Sezon Dışı Teslimat Süresi: 1 ay |
HRB4 Serisi Kimyasal Elyaf Eğirme Pompası, polyester eğirme işlemleri için özel olarak tasarlanmış çok çıkışlı hassas dişli bir pompadır. Kimyasal elyaf eğirme üretim hatlarında çekirdek ölçüm bileşeni olarak hizmet ederek, yüksek basınçlı, yüksek sıcaklıklı, yüksek viskoziteli ortamların olağanüstü akış doğruluğuyla istikrarlı ölçümünü sağlar.
| Modeli | HRB4-1.2 |
|---|---|
| Ürün Tipi | İplik Ölçüm Dişli Pompası |
| Yer değiştirme | 1,2 cc/dev |
| Bağlantı Noktası Türü | 1 giriş, 4 çıkış |
| Maksimum Giriş Basıncı | ≤ 20 MPa |
| Maksimum Çıkış Basıncı | ≤ 40 MPa |
| Maksimum Sıcaklık | ≤ 320°C |
| Maksimum Viskozite | ≤ 4000 DURUM |
| Çalışma Hızı | 5~40 rpm |
Kimyasallar, sentetik elyaflar, gıda ve biyoteknoloji gibi endüstriler için uygundur. Yaygın olarak aşağıdakiler için kullanılır:
| Modeli | Devir Başına Çıkış (cc/rev) | Boyut A (mm) | Boyut B (mm) | Montaj Vidası Boyutu |
|---|---|---|---|---|
| HRB4-0.6 | 0,6 | 58.9 | 106.9 | M12 |
| HRB4-1.2 | 1.2 | 61.8 | 109.8 | M12 |
| HRB4-1.8 | 1.8 | 64.6 | 112.6 | M12 |
| HRB4-2.4 | 2.4 | 67.5 | 115.5 | M12 |
| HRB4-3.0 | 3.0 | 70.3 | 118.3 | M12 |
| HRB4-3.6 | 3.6 | 73.1 | 121.1 | M12 |
Genel ölçüler: Pompa gövdesi dış çapı Ø102 mm; Mil çapı Ø22 / Ø63 mm; Polyester eğirme ekipmanıyla evrensel uyumluluk için 4 çıkış (Ø6,5) ve montaj delikleri (2-Ø13, 2-Ø12,5).
Kapsamlı satış sonrası hizmetimizle içiniz rahat olsun. Kaliteyle ilgili her türlü sorun için 7 günlük değiştirme politikası ve 12 aylık onarım hizmetini tamamen ücretsiz olarak sunarak ürünlerimizden tam memnuniyetinizi ve güveninizi sağlıyoruz.
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Standart ihracat kontrplak kılıfı veya karton |
| Teslim süresi: | 5-8 hafta |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Kapasitesi: | Yoğun Sezon Teslimat Süresi: 1-3 ay , Sezon Dışı Teslimat Süresi: 1 ay |
HRB4 Serisi Kimyasal Elyaf Eğirme Pompası, polyester eğirme işlemleri için özel olarak tasarlanmış çok çıkışlı hassas dişli bir pompadır. Kimyasal elyaf eğirme üretim hatlarında çekirdek ölçüm bileşeni olarak hizmet ederek, yüksek basınçlı, yüksek sıcaklıklı, yüksek viskoziteli ortamların olağanüstü akış doğruluğuyla istikrarlı ölçümünü sağlar.
| Modeli | HRB4-1.2 |
|---|---|
| Ürün Tipi | İplik Ölçüm Dişli Pompası |
| Yer değiştirme | 1,2 cc/dev |
| Bağlantı Noktası Türü | 1 giriş, 4 çıkış |
| Maksimum Giriş Basıncı | ≤ 20 MPa |
| Maksimum Çıkış Basıncı | ≤ 40 MPa |
| Maksimum Sıcaklık | ≤ 320°C |
| Maksimum Viskozite | ≤ 4000 DURUM |
| Çalışma Hızı | 5~40 rpm |
Kimyasallar, sentetik elyaflar, gıda ve biyoteknoloji gibi endüstriler için uygundur. Yaygın olarak aşağıdakiler için kullanılır:
| Modeli | Devir Başına Çıkış (cc/rev) | Boyut A (mm) | Boyut B (mm) | Montaj Vidası Boyutu |
|---|---|---|---|---|
| HRB4-0.6 | 0,6 | 58.9 | 106.9 | M12 |
| HRB4-1.2 | 1.2 | 61.8 | 109.8 | M12 |
| HRB4-1.8 | 1.8 | 64.6 | 112.6 | M12 |
| HRB4-2.4 | 2.4 | 67.5 | 115.5 | M12 |
| HRB4-3.0 | 3.0 | 70.3 | 118.3 | M12 |
| HRB4-3.6 | 3.6 | 73.1 | 121.1 | M12 |
Genel ölçüler: Pompa gövdesi dış çapı Ø102 mm; Mil çapı Ø22 / Ø63 mm; Polyester eğirme ekipmanıyla evrensel uyumluluk için 4 çıkış (Ø6,5) ve montaj delikleri (2-Ø13, 2-Ø12,5).
Kapsamlı satış sonrası hizmetimizle içiniz rahat olsun. Kaliteyle ilgili her türlü sorun için 7 günlük değiştirme politikası ve 12 aylık onarım hizmetini tamamen ücretsiz olarak sunarak ürünlerimizden tam memnuniyetinizi ve güveninizi sağlıyoruz.