| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Standart ihracat kontrplak kılıfı veya karton |
| Teslim süresi: | 5-8 hafta |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Kapasitesi: | Yoğun Sezon Teslimat Süresi: 1-3 ay , Sezon Dışı Teslimat Süresi: 1 ay |
| Model | HRA-2*6-2 |
| Ana Kullanım | Polyester, Nylon Filament Dönen |
| Yapı | 1 giriş, 6 çıkış |
| Dönüşe göre liman başına yer değiştirme | 2.0 cc/rev |
| Toplam Yerinden Kaydırma | 12.0 cc/rev |
| Çalışma Hızı | 5-40 rpm |
| Çalışma Baskısı | Giriş ≤20 MPa; çıkış ≤40 MPa |
| Çalışma sıcaklığı | ≤ 320 oC |
| Uygun viskozluk | ≤ 4000 POISE |
| Montaj vidaları | M12 |
| Boyut A (pompa gövdesinin uzunluğu) | 109.7 mm |
| Boyut B (Aşağı da dahil olmak üzere toplam uzunluk) | 117.7 mm |
| Toplam Boyutlar (L × W × H) | 117.7 × 60 × 52 mm |
| Giriş portunun boyutu | Φ15 mm |
| Çıkış Port Boyutu | 6 × Φ6,4 mm |
| Sürücü Çubuğu Çapı | Φ20 mm |
| Montaj deliği özellikleri | 3 × Φ12,5 mm |
| Model | Dönüşüm başına Port başına çıkış (cc/rev) | Boyut A (mm, pompa gövdesinin uzunluğu) | Boyut B (mm, Çubukla Toplam Uzunluk) | Montaj vidaları |
|---|---|---|---|---|
| HRA-0.8*_6-_ 2 | 0.8 | 99.9 | 119.9 | M12 |
| HRA-1.2*_6-_ 2 | 1.2 | 101.2 | 109.2 | M12 |
| HRA-1.4*_6-_ 2 | 1.4 | 103.4 | 111.4 | M12 |
| HRA-1.6*_6-_ 2 | 1.6 | 105.5 | 113.5 | M12 |
| HRA-1.8*_6-_ 2 | 1.8 | 107.6 | 115.6 | M12 |
| HRA-2*_6-_ 2 | 2.0 | 109.7 | 117.7 | M12 |
| HRA-2.4*_6-_ 2 | 2.4 | 114.0 | 122.0 | M12 |
| HRA-3*_6-_ 2 | 3.0 | 127.6 | 135.6 | M12 |
| HRA-3.6*_6-_ 2 | 3.6 | 134.0 | 142.0 | M12 |
| HRA-4*_6-_ 2 | 4.0 | 133.5 | 130.5 | M12 |
| HRA-4.5*_6-_ 2 | 4.5 | 126.8 | 134.8 | M12 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Standart ihracat kontrplak kılıfı veya karton |
| Teslim süresi: | 5-8 hafta |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Kapasitesi: | Yoğun Sezon Teslimat Süresi: 1-3 ay , Sezon Dışı Teslimat Süresi: 1 ay |
| Model | HRA-2*6-2 |
| Ana Kullanım | Polyester, Nylon Filament Dönen |
| Yapı | 1 giriş, 6 çıkış |
| Dönüşe göre liman başına yer değiştirme | 2.0 cc/rev |
| Toplam Yerinden Kaydırma | 12.0 cc/rev |
| Çalışma Hızı | 5-40 rpm |
| Çalışma Baskısı | Giriş ≤20 MPa; çıkış ≤40 MPa |
| Çalışma sıcaklığı | ≤ 320 oC |
| Uygun viskozluk | ≤ 4000 POISE |
| Montaj vidaları | M12 |
| Boyut A (pompa gövdesinin uzunluğu) | 109.7 mm |
| Boyut B (Aşağı da dahil olmak üzere toplam uzunluk) | 117.7 mm |
| Toplam Boyutlar (L × W × H) | 117.7 × 60 × 52 mm |
| Giriş portunun boyutu | Φ15 mm |
| Çıkış Port Boyutu | 6 × Φ6,4 mm |
| Sürücü Çubuğu Çapı | Φ20 mm |
| Montaj deliği özellikleri | 3 × Φ12,5 mm |
| Model | Dönüşüm başına Port başına çıkış (cc/rev) | Boyut A (mm, pompa gövdesinin uzunluğu) | Boyut B (mm, Çubukla Toplam Uzunluk) | Montaj vidaları |
|---|---|---|---|---|
| HRA-0.8*_6-_ 2 | 0.8 | 99.9 | 119.9 | M12 |
| HRA-1.2*_6-_ 2 | 1.2 | 101.2 | 109.2 | M12 |
| HRA-1.4*_6-_ 2 | 1.4 | 103.4 | 111.4 | M12 |
| HRA-1.6*_6-_ 2 | 1.6 | 105.5 | 113.5 | M12 |
| HRA-1.8*_6-_ 2 | 1.8 | 107.6 | 115.6 | M12 |
| HRA-2*_6-_ 2 | 2.0 | 109.7 | 117.7 | M12 |
| HRA-2.4*_6-_ 2 | 2.4 | 114.0 | 122.0 | M12 |
| HRA-3*_6-_ 2 | 3.0 | 127.6 | 135.6 | M12 |
| HRA-3.6*_6-_ 2 | 3.6 | 134.0 | 142.0 | M12 |
| HRA-4*_6-_ 2 | 4.0 | 133.5 | 130.5 | M12 |
| HRA-4.5*_6-_ 2 | 4.5 | 126.8 | 134.8 | M12 |