| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standaardverpakking: | Standaard export multiplexkoffer of doos |
| Leveringstermijn: | 5-8 weken |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringskapaciteit: | Topseizoen: 1-3 maanden, buiten het seizoen: 1 maand |
| Model | HRA-2*6-2 |
| Belangrijkste gebruik | Polyester, nylonfilament spinnen |
| Structuur | 1 Inlaat, 6 Uitlaten |
| Verplaatsing per haven per revolutie | 2,0 cc/omw |
| Totale verplaatsing | 12,0cc/omw |
| Werksnelheid | 5-40 tpm |
| Werkdruk | Inlaat ≤20 MPa; Uitgang ≤40 MPa |
| Werktemperatuur | ≤320ºC |
| Geschikte viscositeit | ≤4000 POISE |
| Montageschroef | M12 |
| Afmeting A (lengte pomplichaam) | 109,7 mm |
| Afmeting B (totale lengte met as) | 117,7 mm |
| Algemene afmetingen (L×B×H) | 117,7×60×52mm |
| Grootte van de inlaatpoort | Φ15 mm |
| Grootte uitlaatpoort | 6 × Φ6,4 mm |
| Diameter aandrijfas | Φ20 mm |
| Specificatie montagegat | 3 × Φ12,5 mm |
| Model | Output per poort per revolutie (cc/omw) | Afmeting A (mm, lengte pomphuis) | Afmeting B (mm, totale lengte met as) | Montageschroef |
|---|---|---|---|---|
| HRA-0,8*_6-_ 2 | 0,8 | 99,9 | 119,9 | M12 |
| HRA-1.2*_6-_ 2 | 1.2 | 101.2 | 109.2 | M12 |
| HRA-1.4*_6-_ 2 | 1.4 | 103,4 | 111,4 | M12 |
| HRA-1.6*_6-_ 2 | 1.6 | 105,5 | 113,5 | M12 |
| HRA-1,8*_6-_ 2 | 1.8 | 107,6 | 115,6 | M12 |
| HRA-2*_6-_ 2 | 2.0 | 109,7 | 117,7 | M12 |
| HRA-2.4*_6-_ 2 | 2.4 | 114,0 | 122,0 | M12 |
| HRA-3*_6-_ 2 | 3.0 | 127,6 | 135,6 | M12 |
| HRA-3.6*_6-_ 2 | 3.6 | 134,0 | 142,0 | M12 |
| HRA-4*_6-_ 2 | 4.0 | 133,5 | 130,5 | M12 |
| HRA-4,5*_6-_ 2 | 4.5 | 126,8 | 134,8 | M12 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standaardverpakking: | Standaard export multiplexkoffer of doos |
| Leveringstermijn: | 5-8 weken |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringskapaciteit: | Topseizoen: 1-3 maanden, buiten het seizoen: 1 maand |
| Model | HRA-2*6-2 |
| Belangrijkste gebruik | Polyester, nylonfilament spinnen |
| Structuur | 1 Inlaat, 6 Uitlaten |
| Verplaatsing per haven per revolutie | 2,0 cc/omw |
| Totale verplaatsing | 12,0cc/omw |
| Werksnelheid | 5-40 tpm |
| Werkdruk | Inlaat ≤20 MPa; Uitgang ≤40 MPa |
| Werktemperatuur | ≤320ºC |
| Geschikte viscositeit | ≤4000 POISE |
| Montageschroef | M12 |
| Afmeting A (lengte pomplichaam) | 109,7 mm |
| Afmeting B (totale lengte met as) | 117,7 mm |
| Algemene afmetingen (L×B×H) | 117,7×60×52mm |
| Grootte van de inlaatpoort | Φ15 mm |
| Grootte uitlaatpoort | 6 × Φ6,4 mm |
| Diameter aandrijfas | Φ20 mm |
| Specificatie montagegat | 3 × Φ12,5 mm |
| Model | Output per poort per revolutie (cc/omw) | Afmeting A (mm, lengte pomphuis) | Afmeting B (mm, totale lengte met as) | Montageschroef |
|---|---|---|---|---|
| HRA-0,8*_6-_ 2 | 0,8 | 99,9 | 119,9 | M12 |
| HRA-1.2*_6-_ 2 | 1.2 | 101.2 | 109.2 | M12 |
| HRA-1.4*_6-_ 2 | 1.4 | 103,4 | 111,4 | M12 |
| HRA-1.6*_6-_ 2 | 1.6 | 105,5 | 113,5 | M12 |
| HRA-1,8*_6-_ 2 | 1.8 | 107,6 | 115,6 | M12 |
| HRA-2*_6-_ 2 | 2.0 | 109,7 | 117,7 | M12 |
| HRA-2.4*_6-_ 2 | 2.4 | 114,0 | 122,0 | M12 |
| HRA-3*_6-_ 2 | 3.0 | 127,6 | 135,6 | M12 |
| HRA-3.6*_6-_ 2 | 3.6 | 134,0 | 142,0 | M12 |
| HRA-4*_6-_ 2 | 4.0 | 133,5 | 130,5 | M12 |
| HRA-4,5*_6-_ 2 | 4.5 | 126,8 | 134,8 | M12 |