| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Zbywalny |
| standardowe opakowanie: | Standardowa export sklejka lub karton |
| Okres dostawy: | 5-8 tygodni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Pojemność dostaw: | Czas realizacji w szczycie sezonu: 1-3 miesiące, czas realizacji poza sezonem: 1 miesiąc |
| Model | HRA-2*6-2 |
| Główne zastosowania | Wyroby z włókien poliestrowych i nylonowych |
| Struktura | 1 wejście, 6 wyjścia |
| Przesunięcia w porcie w obrębie obrotów | 20,0 cc/obr. |
| Całkowite przemieszczenie | 120,0 cc/obr. |
| Prędkość pracy | 5-40 obrotów na minutę |
| Ciśnienie pracy | Wpływ ≤ 20 MPa; wyjście ≤ 40 MPa |
| Temperatura pracy | ≤ 320 oC |
| Odpowiednia lepkość | ≤ 4000 POISE |
| Śruby montażowe | M12 |
| Wymiar A (długość ciała pompy) | 1090,7 mm |
| Wymiar B (całkowita długość z wałem) | 1170,7 mm |
| Całkowite wymiary (L × W × H) | 117.7 × 60 × 52 mm |
| Wielkość portu wejściowego | Φ15 mm |
| Wielkość portu wyjściowego | 6 × Φ6,4 mm |
| Średnica wału napędowego | Φ20 mm |
| Specyfikacja otworu montażowego | 3 × Φ12,5 mm |
| Model | Wydajność na port na obrót (cc/rev) | Wymiar A (mm, długość ciała pompy) | Wymiar B (mm, całkowita długość z wałem) | Śruby montażowe |
|---|---|---|---|---|
| HRA-0.8*_6-_ 2 | 0.8 | 99.9 | 119.9 | M12 |
| HRA-1.2*_6-_ 2 | 1.2 | 101.2 | 109.2 | M12 |
| HRA-1.4*_6-_ 2 | 1.4 | 103.4 | 111.4 | M12 |
| HRA-1.6*_6-_ 2 | 1.6 | 105.5 | 113.5 | M12 |
| HRA-1.8*_6-_ 2 | 1.8 | 107.6 | 115.6 | M12 |
| HRA-2*_6-_ 2 | 2.0 | 109.7 | 117.7 | M12 |
| HRA-2.4*_6-_ 2 | 2.4 | 114.0 | 122.0 | M12 |
| HRA-3*_6-_ 2 | 3.0 | 127.6 | 135.6 | M12 |
| HRA-3.6*_6-_ 2 | 3.6 | 134.0 | 142.0 | M12 |
| HRA-4*_6-_ 2 | 4.0 | 133.5 | 130.5 | M12 |
| HRA-4.5*_6-_ 2 | 4.5 | 126.8 | 134.8 | M12 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Zbywalny |
| standardowe opakowanie: | Standardowa export sklejka lub karton |
| Okres dostawy: | 5-8 tygodni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Pojemność dostaw: | Czas realizacji w szczycie sezonu: 1-3 miesiące, czas realizacji poza sezonem: 1 miesiąc |
| Model | HRA-2*6-2 |
| Główne zastosowania | Wyroby z włókien poliestrowych i nylonowych |
| Struktura | 1 wejście, 6 wyjścia |
| Przesunięcia w porcie w obrębie obrotów | 20,0 cc/obr. |
| Całkowite przemieszczenie | 120,0 cc/obr. |
| Prędkość pracy | 5-40 obrotów na minutę |
| Ciśnienie pracy | Wpływ ≤ 20 MPa; wyjście ≤ 40 MPa |
| Temperatura pracy | ≤ 320 oC |
| Odpowiednia lepkość | ≤ 4000 POISE |
| Śruby montażowe | M12 |
| Wymiar A (długość ciała pompy) | 1090,7 mm |
| Wymiar B (całkowita długość z wałem) | 1170,7 mm |
| Całkowite wymiary (L × W × H) | 117.7 × 60 × 52 mm |
| Wielkość portu wejściowego | Φ15 mm |
| Wielkość portu wyjściowego | 6 × Φ6,4 mm |
| Średnica wału napędowego | Φ20 mm |
| Specyfikacja otworu montażowego | 3 × Φ12,5 mm |
| Model | Wydajność na port na obrót (cc/rev) | Wymiar A (mm, długość ciała pompy) | Wymiar B (mm, całkowita długość z wałem) | Śruby montażowe |
|---|---|---|---|---|
| HRA-0.8*_6-_ 2 | 0.8 | 99.9 | 119.9 | M12 |
| HRA-1.2*_6-_ 2 | 1.2 | 101.2 | 109.2 | M12 |
| HRA-1.4*_6-_ 2 | 1.4 | 103.4 | 111.4 | M12 |
| HRA-1.6*_6-_ 2 | 1.6 | 105.5 | 113.5 | M12 |
| HRA-1.8*_6-_ 2 | 1.8 | 107.6 | 115.6 | M12 |
| HRA-2*_6-_ 2 | 2.0 | 109.7 | 117.7 | M12 |
| HRA-2.4*_6-_ 2 | 2.4 | 114.0 | 122.0 | M12 |
| HRA-3*_6-_ 2 | 3.0 | 127.6 | 135.6 | M12 |
| HRA-3.6*_6-_ 2 | 3.6 | 134.0 | 142.0 | M12 |
| HRA-4*_6-_ 2 | 4.0 | 133.5 | 130.5 | M12 |
| HRA-4.5*_6-_ 2 | 4.5 | 126.8 | 134.8 | M12 |