| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Zbywalny |
| standardowe opakowanie: | Standardowa export sklejka lub karton |
| Okres dostawy: | 5-8 tygodni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Pojemność dostaw: | Czas realizacji w szczycie sezonu: 1-3 miesiące, czas realizacji poza sezonem: 1 miesiąc |
| Model | JRG-0.6 |
| Discharge per revolution per port | 0.6 cc/rev |
| Overall Dimension | 70.0 × 68.9 × 35.85 mm (L × W × H) |
| Mounting Screw | M10 |
| Type | One inlet, one outlet |
| Working Pressure | Inlet: ≤20MPa; Outlet: ≤40MPa |
| Working Temperature | ≤320ºC |
| Viscosity of Spinning Fluid | ≤4000 POISE |
| Operating Speed | 5~40 rpm |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Zbywalny |
| standardowe opakowanie: | Standardowa export sklejka lub karton |
| Okres dostawy: | 5-8 tygodni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Pojemność dostaw: | Czas realizacji w szczycie sezonu: 1-3 miesiące, czas realizacji poza sezonem: 1 miesiąc |
| Model | JRG-0.6 |
| Discharge per revolution per port | 0.6 cc/rev |
| Overall Dimension | 70.0 × 68.9 × 35.85 mm (L × W × H) |
| Mounting Screw | M10 |
| Type | One inlet, one outlet |
| Working Pressure | Inlet: ≤20MPa; Outlet: ≤40MPa |
| Working Temperature | ≤320ºC |
| Viscosity of Spinning Fluid | ≤4000 POISE |
| Operating Speed | 5~40 rpm |