| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Standart ihracat kontrplak kılıfı veya karton |
| Teslim süresi: | 5-8 hafta |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Kapasitesi: | Yoğun Sezon Teslimat Süresi: 1-3 ay , Sezon Dışı Teslimat Süresi: 1 ay |
| Model | JRG-0.6 |
| Discharge per revolution per port | 0.6 cc/rev |
| Overall Dimension | 70.0 × 68.9 × 35.85 mm (L × W × H) |
| Mounting Screw | M10 |
| Type | One inlet, one outlet |
| Working Pressure | Inlet: ≤20MPa; Outlet: ≤40MPa |
| Working Temperature | ≤320ºC |
| Viscosity of Spinning Fluid | ≤4000 POISE |
| Operating Speed | 5~40 rpm |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Standart ihracat kontrplak kılıfı veya karton |
| Teslim süresi: | 5-8 hafta |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Kapasitesi: | Yoğun Sezon Teslimat Süresi: 1-3 ay , Sezon Dışı Teslimat Süresi: 1 ay |
| Model | JRG-0.6 |
| Discharge per revolution per port | 0.6 cc/rev |
| Overall Dimension | 70.0 × 68.9 × 35.85 mm (L × W × H) |
| Mounting Screw | M10 |
| Type | One inlet, one outlet |
| Working Pressure | Inlet: ≤20MPa; Outlet: ≤40MPa |
| Working Temperature | ≤320ºC |
| Viscosity of Spinning Fluid | ≤4000 POISE |
| Operating Speed | 5~40 rpm |