| MOQ: | 1 |
| Price: | Negotiable |
| Standard Packaging: | Standard Export Plywood Case or Carton |
| Delivery Period: | 5-8 weeks |
| Payment Method: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Supply Capacity: | Peak Season Lead Time: 1-3 months ,Off Season Lead Time: 1 month |
| Model | JRG-0.6 |
| Discharge per revolution per port | 0.6 cc/rev |
| Overall Dimension | 70.0 × 68.9 × 35.85 mm (L × W × H) |
| Mounting Screw | M10 |
| Type | One inlet, one outlet |
| Working Pressure | Inlet: ≤20MPa; Outlet: ≤40MPa |
| Working Temperature | ≤320ºC |
| Viscosity of Spinning Fluid | ≤4000 POISE |
| Operating Speed | 5~40 rpm |
| MOQ: | 1 |
| Price: | Negotiable |
| Standard Packaging: | Standard Export Plywood Case or Carton |
| Delivery Period: | 5-8 weeks |
| Payment Method: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Supply Capacity: | Peak Season Lead Time: 1-3 months ,Off Season Lead Time: 1 month |
| Model | JRG-0.6 |
| Discharge per revolution per port | 0.6 cc/rev |
| Overall Dimension | 70.0 × 68.9 × 35.85 mm (L × W × H) |
| Mounting Screw | M10 |
| Type | One inlet, one outlet |
| Working Pressure | Inlet: ≤20MPa; Outlet: ≤40MPa |
| Working Temperature | ≤320ºC |
| Viscosity of Spinning Fluid | ≤4000 POISE |
| Operating Speed | 5~40 rpm |