| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Standart ihracat kontrplak kılıfı veya karton |
| Teslim süresi: | 5-8 hafta |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Kapasitesi: | Yoğun Sezon Teslimat Süresi: 1-3 ay , Sezon Dışı Teslimat Süresi: 1 ay |
| Öğe | Şartname |
|---|---|
| Ana Kullanım | Eriyik üflemeli dozaj pompası |
| Yer değiştirme | 50~70 cc/dev |
| Bağlantı Noktası Yapılandırması | 1 giriş, 1 çıkış |
| Çalışma Basıncı | Giriş: ≤20 MPa; Çıkış: ≤40 MPa |
| Çalışma Sıcaklığı | ≤250°C |
| Eğirme Sıvısı Viskozitesi | ≤4000 denge |
| Çalışma Hızı | 5~40 rpm |
Pompa gövdesi, φ102 mm'lik düzgün bir dış çapa sahip silindirik bir yapıdır. Flanş montaj delikleri 2-Ø13 / 2-Ø12,5 olup, eğirme ekipmanının standart kurulum alanlarına iyi uyum sağlar.
1 girişli ve 4 çıkışlı akış yolu tasarımı, aynı anda 4 eğirme pozisyonu için eşit besleme sağlar, eğirme verimliliğini ve iplik homojenliğini önemli ölçüde artırır.
Tüm modellerde, kolay ekipman entegrasyonu ve bakımı için yüksek düzeyde uyarlanabilirlik sağlayan M12 montaj vidaları kullanılır.
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Standart ihracat kontrplak kılıfı veya karton |
| Teslim süresi: | 5-8 hafta |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Kapasitesi: | Yoğun Sezon Teslimat Süresi: 1-3 ay , Sezon Dışı Teslimat Süresi: 1 ay |
| Öğe | Şartname |
|---|---|
| Ana Kullanım | Eriyik üflemeli dozaj pompası |
| Yer değiştirme | 50~70 cc/dev |
| Bağlantı Noktası Yapılandırması | 1 giriş, 1 çıkış |
| Çalışma Basıncı | Giriş: ≤20 MPa; Çıkış: ≤40 MPa |
| Çalışma Sıcaklığı | ≤250°C |
| Eğirme Sıvısı Viskozitesi | ≤4000 denge |
| Çalışma Hızı | 5~40 rpm |
Pompa gövdesi, φ102 mm'lik düzgün bir dış çapa sahip silindirik bir yapıdır. Flanş montaj delikleri 2-Ø13 / 2-Ø12,5 olup, eğirme ekipmanının standart kurulum alanlarına iyi uyum sağlar.
1 girişli ve 4 çıkışlı akış yolu tasarımı, aynı anda 4 eğirme pozisyonu için eşit besleme sağlar, eğirme verimliliğini ve iplik homojenliğini önemli ölçüde artırır.
Tüm modellerde, kolay ekipman entegrasyonu ve bakımı için yüksek düzeyde uyarlanabilirlik sağlayan M12 montaj vidaları kullanılır.