| MOQ: | 1 |
| Prix: | Négociable |
| Emballage Standard: | Cas de contreplaqué d'exportation standard ou carton |
| Période De Livraison: | 5-8 semaines |
| Méthode De Paiement: | LC, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Capacité D'approvisionnement: | Temps de livraison en haute saison: 1 à 3 mois; Temps de livraison hors saison: 1 mois |
| Item | Specification |
|---|---|
| Model | HRA-1.6*6-2 |
| Main Use | Polyester, Nylon Filament Spinning |
| Structure | 1 Inlet, 6 Outlets |
| Displacement per Port per Revolution | 1.6 cc/rev |
| Total Displacement | 9.6 cc/rev |
| Working Speed | 5-40 rpm |
| Working Pressure | Inlet ≤20 MPa; Outlet ≤40 MPa |
| Working Temperature | ≤320 ºC |
| Suitable Viscosity | ≤4000 POISE |
| Mounting Screw | M12 |
| Dimension A (Pump Body Length) | 105.5 mm |
| Dimension B (Total Length with Shaft) | 113.5 mm |
| Overall Dimensions (L×W×H) | 113.5 × 60 × 52 mm |
| Inlet Port Size | Φ15 mm |
| Outlet Port Size | 6 × Φ6.4 mm |
| Drive Shaft Diameter | Φ20 mm |
| Mounting Hole Specification | 3 × Φ12.5 mm |
| Model | Output per Port per Revolution (cc/rev) | Dimension A (mm) | Dimension B (mm) | Mounting Screw |
|---|---|---|---|---|
| HRA-0.8*6-2 | 0.8 | 99.9 | 119.9 | M12 |
| HRA-1.2*6-2 | 1.2 | 101.2 | 109.2 | M12 |
| HRA-1.4*6-2 | 1.4 | 103.4 | 111.4 | M12 |
| HRA-1.6*6-2 | 1.6 | 105.5 | 113.5 | M12 |
| HRA-1.8*6-2 | 1.8 | 107.6 | 115.6 | M12 |
| HRA-2*6-2 | 2.0 | 109.7 | 117.7 | M12 |
| HRA-2.4*6-2 | 2.4 | 114.0 | 122.0 | M12 |
| HRA-3*6-2 | 3.0 | 127.6 | 135.6 | M12 |
| HRA-3.6*6-2 | 3.6 | 134.0 | 142.0 | M12 |
| HRA-4*6-2 | 4.0 | 133.5 | 130.5 | M12 |
| HRA-4.5*6-2 | 4.5 | 126.8 | 134.8 | M12 |
| MOQ: | 1 |
| Prix: | Négociable |
| Emballage Standard: | Cas de contreplaqué d'exportation standard ou carton |
| Période De Livraison: | 5-8 semaines |
| Méthode De Paiement: | LC, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Capacité D'approvisionnement: | Temps de livraison en haute saison: 1 à 3 mois; Temps de livraison hors saison: 1 mois |
| Item | Specification |
|---|---|
| Model | HRA-1.6*6-2 |
| Main Use | Polyester, Nylon Filament Spinning |
| Structure | 1 Inlet, 6 Outlets |
| Displacement per Port per Revolution | 1.6 cc/rev |
| Total Displacement | 9.6 cc/rev |
| Working Speed | 5-40 rpm |
| Working Pressure | Inlet ≤20 MPa; Outlet ≤40 MPa |
| Working Temperature | ≤320 ºC |
| Suitable Viscosity | ≤4000 POISE |
| Mounting Screw | M12 |
| Dimension A (Pump Body Length) | 105.5 mm |
| Dimension B (Total Length with Shaft) | 113.5 mm |
| Overall Dimensions (L×W×H) | 113.5 × 60 × 52 mm |
| Inlet Port Size | Φ15 mm |
| Outlet Port Size | 6 × Φ6.4 mm |
| Drive Shaft Diameter | Φ20 mm |
| Mounting Hole Specification | 3 × Φ12.5 mm |
| Model | Output per Port per Revolution (cc/rev) | Dimension A (mm) | Dimension B (mm) | Mounting Screw |
|---|---|---|---|---|
| HRA-0.8*6-2 | 0.8 | 99.9 | 119.9 | M12 |
| HRA-1.2*6-2 | 1.2 | 101.2 | 109.2 | M12 |
| HRA-1.4*6-2 | 1.4 | 103.4 | 111.4 | M12 |
| HRA-1.6*6-2 | 1.6 | 105.5 | 113.5 | M12 |
| HRA-1.8*6-2 | 1.8 | 107.6 | 115.6 | M12 |
| HRA-2*6-2 | 2.0 | 109.7 | 117.7 | M12 |
| HRA-2.4*6-2 | 2.4 | 114.0 | 122.0 | M12 |
| HRA-3*6-2 | 3.0 | 127.6 | 135.6 | M12 |
| HRA-3.6*6-2 | 3.6 | 134.0 | 142.0 | M12 |
| HRA-4*6-2 | 4.0 | 133.5 | 130.5 | M12 |
| HRA-4.5*6-2 | 4.5 | 126.8 | 134.8 | M12 |