| MOQ: | 1 |
| 価格: | 交渉可能 |
| 標準梱包: | 標準の輸出合板ケースまたはカートン |
| 配達期間: | 5〜8週間 |
| 決済方法: | L/C、D/A、D/P、T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 高峰期: 1-3ヶ月,オフシーズン: 1ヶ月 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Model | JRG-1.2 |
| Discharge per revolution per port | 1.2 cc/rev |
| Overall Dimension | 70.0 × 72.9 × 39.85 mm (L × W × H) |
| Mounting Screw | M10 |
| Type | One inlet, one outlet |
| Working Pressure | Inlet: ≤20MPa; Outlet: ≤40MPa |
| Working Temperature | ≤320ºC |
| Viscosity of Spinning Fluid | ≤4000 POISE |
| Operating Speed | 5~40 rpm |
| Main Applications | Spinning of polyester & nylon, as well as dosing of glue, oil, hydraulic pressure, pipeline boosting, extruder, polyurethane, PC foaming machine, PUR hot melt adhesive, spraying, coating, etc. |
| MOQ: | 1 |
| 価格: | 交渉可能 |
| 標準梱包: | 標準の輸出合板ケースまたはカートン |
| 配達期間: | 5〜8週間 |
| 決済方法: | L/C、D/A、D/P、T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 高峰期: 1-3ヶ月,オフシーズン: 1ヶ月 |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Model | JRG-1.2 |
| Discharge per revolution per port | 1.2 cc/rev |
| Overall Dimension | 70.0 × 72.9 × 39.85 mm (L × W × H) |
| Mounting Screw | M10 |
| Type | One inlet, one outlet |
| Working Pressure | Inlet: ≤20MPa; Outlet: ≤40MPa |
| Working Temperature | ≤320ºC |
| Viscosity of Spinning Fluid | ≤4000 POISE |
| Operating Speed | 5~40 rpm |
| Main Applications | Spinning of polyester & nylon, as well as dosing of glue, oil, hydraulic pressure, pipeline boosting, extruder, polyurethane, PC foaming machine, PUR hot melt adhesive, spraying, coating, etc. |