| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Zbywalny |
| standardowe opakowanie: | Standardowa export sklejka lub karton |
| Okres dostawy: | 5-8 tygodni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Pojemność dostaw: | Czas realizacji w szczycie sezonu: 1-3 miesiące, czas realizacji poza sezonem: 1 miesiąc |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | HRB-5.0 |
| Displacement per Outlet | 2.4 cc/rev |
| Structure | 1 inlet, 4 outlets (multi-station feeding) |
| Overall Length | 129.1 mm |
| Width (Outer Diameter) | 102 mm |
| Height (Outer Diameter) | 102 mm |
| Mounting Screw | M12 |
| Working Pressure | Inlet: ≤20MPa; Outlet: ≤40MPa |
| Working Temperature | ≤320ºC |
| Viscosity Adaptability | ≤4000 POISE |
| Working Speed Range | 5~40 rpm |
| Mounting Hole Specification | 2-Ø13 (uniformly distributed) |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Zbywalny |
| standardowe opakowanie: | Standardowa export sklejka lub karton |
| Okres dostawy: | 5-8 tygodni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Pojemność dostaw: | Czas realizacji w szczycie sezonu: 1-3 miesiące, czas realizacji poza sezonem: 1 miesiąc |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | HRB-5.0 |
| Displacement per Outlet | 2.4 cc/rev |
| Structure | 1 inlet, 4 outlets (multi-station feeding) |
| Overall Length | 129.1 mm |
| Width (Outer Diameter) | 102 mm |
| Height (Outer Diameter) | 102 mm |
| Mounting Screw | M12 |
| Working Pressure | Inlet: ≤20MPa; Outlet: ≤40MPa |
| Working Temperature | ≤320ºC |
| Viscosity Adaptability | ≤4000 POISE |
| Working Speed Range | 5~40 rpm |
| Mounting Hole Specification | 2-Ø13 (uniformly distributed) |