| MOQ: | 1 |
| цена: | Договоренно |
| Стандартная упаковка: | Стандартный экспортный фанерный корпус или коробка |
| Срок доставки: | 5-8 недель |
| Способ оплаты: | Л/К, Д/А, Д/П, Т/Т, западное соединение |
| Пропускная способность: | Время проведения пикового сезона: 1-3 месяца; время проведения вне сезона: 1 месяц |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | HRB-5.0 |
| Displacement per Outlet | 2.4 cc/rev |
| Structure | 1 inlet, 4 outlets (multi-station feeding) |
| Overall Length | 129.1 mm |
| Width (Outer Diameter) | 102 mm |
| Height (Outer Diameter) | 102 mm |
| Mounting Screw | M12 |
| Working Pressure | Inlet: ≤20MPa; Outlet: ≤40MPa |
| Working Temperature | ≤320ºC |
| Viscosity Adaptability | ≤4000 POISE |
| Working Speed Range | 5~40 rpm |
| Mounting Hole Specification | 2-Ø13 (uniformly distributed) |
| MOQ: | 1 |
| цена: | Договоренно |
| Стандартная упаковка: | Стандартный экспортный фанерный корпус или коробка |
| Срок доставки: | 5-8 недель |
| Способ оплаты: | Л/К, Д/А, Д/П, Т/Т, западное соединение |
| Пропускная способность: | Время проведения пикового сезона: 1-3 месяца; время проведения вне сезона: 1 месяц |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | HRB-5.0 |
| Displacement per Outlet | 2.4 cc/rev |
| Structure | 1 inlet, 4 outlets (multi-station feeding) |
| Overall Length | 129.1 mm |
| Width (Outer Diameter) | 102 mm |
| Height (Outer Diameter) | 102 mm |
| Mounting Screw | M12 |
| Working Pressure | Inlet: ≤20MPa; Outlet: ≤40MPa |
| Working Temperature | ≤320ºC |
| Viscosity Adaptability | ≤4000 POISE |
| Working Speed Range | 5~40 rpm |
| Mounting Hole Specification | 2-Ø13 (uniformly distributed) |