| MOQ: | 1 |
| Price: | Negotiable |
| Standard Packaging: | Standard Export Plywood Case or Carton |
| Delivery Period: | 5-8 weeks |
| Payment Method: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Supply Capacity: | Peak Season Lead Time: 1-3 months ,Off Season Lead Time: 1 month |
| Model | JRG-1.2×4-B |
| Displacement per outlet | 1.2 cc/r × 4 outlets |
| Structure | 1 inlet, 4 outlets |
| Mounting Screw | M10 |
| Max Inlet Pressure | ≥0.5 MPa |
| Max Outlet Pressure | ≤40 MPa |
| Max Working Temperature | ≤330ºC |
| Allowable Viscosity | ≤400 Pa*s |
| Working Speed | 10~50 rpm |
| Overall Length | 118.5 mm |
| Width / Height | 95 mm |
| MOQ: | 1 |
| Price: | Negotiable |
| Standard Packaging: | Standard Export Plywood Case or Carton |
| Delivery Period: | 5-8 weeks |
| Payment Method: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Supply Capacity: | Peak Season Lead Time: 1-3 months ,Off Season Lead Time: 1 month |
| Model | JRG-1.2×4-B |
| Displacement per outlet | 1.2 cc/r × 4 outlets |
| Structure | 1 inlet, 4 outlets |
| Mounting Screw | M10 |
| Max Inlet Pressure | ≥0.5 MPa |
| Max Outlet Pressure | ≤40 MPa |
| Max Working Temperature | ≤330ºC |
| Allowable Viscosity | ≤400 Pa*s |
| Working Speed | 10~50 rpm |
| Overall Length | 118.5 mm |
| Width / Height | 95 mm |