| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Zbywalny |
| standardowe opakowanie: | Standardowa export sklejka lub karton |
| Okres dostawy: | 5-8 tygodni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Pojemność dostaw: | Czas realizacji w szczycie sezonu: 1-3 miesiące, czas realizacji poza sezonem: 1 miesiąc |
| Model | JRG-1.2×4-B |
| Displacement per outlet | 1.2 cc/r × 4 outlets |
| Structure | 1 inlet, 4 outlets |
| Mounting Screw | M10 |
| Max Inlet Pressure | ≥0.5 MPa |
| Max Outlet Pressure | ≤40 MPa |
| Max Working Temperature | ≤330ºC |
| Allowable Viscosity | ≤400 Pa*s |
| Working Speed | 10~50 rpm |
| Overall Length | 118.5 mm |
| Width / Height | 95 mm |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Zbywalny |
| standardowe opakowanie: | Standardowa export sklejka lub karton |
| Okres dostawy: | 5-8 tygodni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Pojemność dostaw: | Czas realizacji w szczycie sezonu: 1-3 miesiące, czas realizacji poza sezonem: 1 miesiąc |
| Model | JRG-1.2×4-B |
| Displacement per outlet | 1.2 cc/r × 4 outlets |
| Structure | 1 inlet, 4 outlets |
| Mounting Screw | M10 |
| Max Inlet Pressure | ≥0.5 MPa |
| Max Outlet Pressure | ≤40 MPa |
| Max Working Temperature | ≤330ºC |
| Allowable Viscosity | ≤400 Pa*s |
| Working Speed | 10~50 rpm |
| Overall Length | 118.5 mm |
| Width / Height | 95 mm |