| MOQ: | 1 |
| Price: | Negotiable |
| Standard Packaging: | Standard Export Plywood Case or Carton |
| Delivery Period: | 5-8 weeks |
| Payment Method: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Supply Capacity: | Peak Season Lead Time: 1-3 months ,Off Season Lead Time: 1 month |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | HRH-3.6 |
| Displacement per revolution per port | 3.6 cc/rev |
| Dimension A | 41 mm |
| Dimension B | 121 mm |
| Mounting screw | M8 |
| Interface specification | 2-G1/4 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | Negotiable |
| Standard Packaging: | Standard Export Plywood Case or Carton |
| Delivery Period: | 5-8 weeks |
| Payment Method: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Supply Capacity: | Peak Season Lead Time: 1-3 months ,Off Season Lead Time: 1 month |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | HRH-3.6 |
| Displacement per revolution per port | 3.6 cc/rev |
| Dimension A | 41 mm |
| Dimension B | 121 mm |
| Mounting screw | M8 |
| Interface specification | 2-G1/4 |