| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Standart ihracat kontrplak kılıfı veya karton |
| Teslim süresi: | 5-8 hafta |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Kapasitesi: | Yoğun Sezon Teslimat Süresi: 1-3 ay , Sezon Dışı Teslimat Süresi: 1 ay |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | HRH-3.6 |
| Displacement per revolution per port | 3.6 cc/rev |
| Dimension A | 41 mm |
| Dimension B | 121 mm |
| Mounting screw | M8 |
| Interface specification | 2-G1/4 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Standart ihracat kontrplak kılıfı veya karton |
| Teslim süresi: | 5-8 hafta |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Kapasitesi: | Yoğun Sezon Teslimat Süresi: 1-3 ay , Sezon Dışı Teslimat Süresi: 1 ay |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | HRH-3.6 |
| Displacement per revolution per port | 3.6 cc/rev |
| Dimension A | 41 mm |
| Dimension B | 121 mm |
| Mounting screw | M8 |
| Interface specification | 2-G1/4 |