| MOQ: | 1 |
| Prix: | Négociable |
| Emballage Standard: | Cas de contreplaqué d'exportation standard ou carton |
| Période De Livraison: | 5-8 semaines |
| Méthode De Paiement: | LC, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Capacité D'approvisionnement: | Temps de livraison en haute saison: 1 à 3 mois; Temps de livraison hors saison: 1 mois |
| Item | Specification |
|---|---|
| Model | HRF-8.0 |
| Displacement per revolution | 8.0 cc/rev |
| Structure | 1 inlet, 1 outlet |
| Working Speed | 15-100 rpm |
| Working Pressure | Inlet: Normal pressure; Outlet ≤ 15 MPa |
| Working Temperature | ≤ 120 ºC |
| Suitable Viscosity | ≤ 10000 POISE |
| Mounting Screw | M8 |
| Dimension A (Pump Body Length) | 64.24 mm |
| Dimension B (Total Length with Shaft) | 164.26 mm |
| Overall Dimensions (L×W×H) | 164.26 × 86 × 54.45 mm |
| MOQ: | 1 |
| Prix: | Négociable |
| Emballage Standard: | Cas de contreplaqué d'exportation standard ou carton |
| Période De Livraison: | 5-8 semaines |
| Méthode De Paiement: | LC, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Capacité D'approvisionnement: | Temps de livraison en haute saison: 1 à 3 mois; Temps de livraison hors saison: 1 mois |
| Item | Specification |
|---|---|
| Model | HRF-8.0 |
| Displacement per revolution | 8.0 cc/rev |
| Structure | 1 inlet, 1 outlet |
| Working Speed | 15-100 rpm |
| Working Pressure | Inlet: Normal pressure; Outlet ≤ 15 MPa |
| Working Temperature | ≤ 120 ºC |
| Suitable Viscosity | ≤ 10000 POISE |
| Mounting Screw | M8 |
| Dimension A (Pump Body Length) | 64.24 mm |
| Dimension B (Total Length with Shaft) | 164.26 mm |
| Overall Dimensions (L×W×H) | 164.26 × 86 × 54.45 mm |