| MOQ: | 1 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Τυπική Συσκευασία: | Τυπική θήκη ή χαρτοκιβώτιο εξαγωγής |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εβδομάδες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | Χρόνος προετοιμασίας για την περίοδο αιχμής: 1-3 μήνες, εκτός περιόδου: 1 μήνα |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | HRB-6.0 |
| Displacement per outlet | 6.0 cc/r |
| Structure | 1 inlet, 4 outlets |
| Mounting Screw | M12 |
| Max Inlet Pressure | ≤20 MPa |
| Max Outlet Pressure | ≤40 MPa |
| Max Working Temperature | ≤320ºC |
| Allowable Spinning Fluid Viscosity | ≤4000 POISE |
| Working Speed Range | 5~40 rpm |
| Body Length (A) | 78.9 mm |
| Overall Length | 126.9 mm |
| Width / Height | 102 mm |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Τυπική Συσκευασία: | Τυπική θήκη ή χαρτοκιβώτιο εξαγωγής |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εβδομάδες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | Χρόνος προετοιμασίας για την περίοδο αιχμής: 1-3 μήνες, εκτός περιόδου: 1 μήνα |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | HRB-6.0 |
| Displacement per outlet | 6.0 cc/r |
| Structure | 1 inlet, 4 outlets |
| Mounting Screw | M12 |
| Max Inlet Pressure | ≤20 MPa |
| Max Outlet Pressure | ≤40 MPa |
| Max Working Temperature | ≤320ºC |
| Allowable Spinning Fluid Viscosity | ≤4000 POISE |
| Working Speed Range | 5~40 rpm |
| Body Length (A) | 78.9 mm |
| Overall Length | 126.9 mm |
| Width / Height | 102 mm |