| MOQ: | 1 |
| 가격: | 협상 가능 |
| 표준 포장: | 표준 수출 합판 케이스 또는 상자 |
| 배달 기간: | 5-8 주 |
| 지불 방법: | L/C,D/A,D/P,T/T,웨스턴 유니온 |
| 공급 능력: | 성수기 리드타임: 1-3개월, 비성수기 리드타임: 1개월 |
| Model | HRA-2.4 |
|---|---|
| Structure | 1 Inlet, 5 Outlets |
| Displacement per port | 2.4 cc/rev |
| Total displacement | 12.0 cc/rev (2.4 × 5) |
| Working pressure | Inlet ≤20 MPa; Outlet ≤40 MPa |
| Working temperature | ≤ 320 ºC |
| Suitable viscosity | ≤ 4000 POISE |
| Working speed | 5-40 rpm |
| Dimension A (Pump body length) | 68.4 mm |
| Dimension B (Total length with shaft) | 110.4 mm |
| Overall dimensions (L × W × H) | 110.4 × 120 × 66 mm |
| Mounting flange | Φ120 mm |
| Mounting screw | M12 |
| Inlet/Outlet ports | Inlet 1×Φ20 mm; Outlet 5×Φ7 mm |
| Model | Output per Port per Revolution (cc/rev) | Dimension A (mm, Pump Body Length) | Dimension B (mm, Total Length with Shaft) | Mounting Screw |
|---|---|---|---|---|
| HRA16-1.2 | 1.2 | 103.6 | 145.6 | M10 |
| HRA16-1.6 | 1.6 | 106.0 | 148.0 | M10 |
| HRA16-1.8 | 1.8 | 107.4 | 149.4 | M10 |
| HRA16-2.4 | 2.4 | 112.0 | 154.0 | M10 |
| HRA16-3.0 | 3.0 | 114.8 | 156.8 | M10 |
| MOQ: | 1 |
| 가격: | 협상 가능 |
| 표준 포장: | 표준 수출 합판 케이스 또는 상자 |
| 배달 기간: | 5-8 주 |
| 지불 방법: | L/C,D/A,D/P,T/T,웨스턴 유니온 |
| 공급 능력: | 성수기 리드타임: 1-3개월, 비성수기 리드타임: 1개월 |
| Model | HRA-2.4 |
|---|---|
| Structure | 1 Inlet, 5 Outlets |
| Displacement per port | 2.4 cc/rev |
| Total displacement | 12.0 cc/rev (2.4 × 5) |
| Working pressure | Inlet ≤20 MPa; Outlet ≤40 MPa |
| Working temperature | ≤ 320 ºC |
| Suitable viscosity | ≤ 4000 POISE |
| Working speed | 5-40 rpm |
| Dimension A (Pump body length) | 68.4 mm |
| Dimension B (Total length with shaft) | 110.4 mm |
| Overall dimensions (L × W × H) | 110.4 × 120 × 66 mm |
| Mounting flange | Φ120 mm |
| Mounting screw | M12 |
| Inlet/Outlet ports | Inlet 1×Φ20 mm; Outlet 5×Φ7 mm |
| Model | Output per Port per Revolution (cc/rev) | Dimension A (mm, Pump Body Length) | Dimension B (mm, Total Length with Shaft) | Mounting Screw |
|---|---|---|---|---|
| HRA16-1.2 | 1.2 | 103.6 | 145.6 | M10 |
| HRA16-1.6 | 1.6 | 106.0 | 148.0 | M10 |
| HRA16-1.8 | 1.8 | 107.4 | 149.4 | M10 |
| HRA16-2.4 | 2.4 | 112.0 | 154.0 | M10 |
| HRA16-3.0 | 3.0 | 114.8 | 156.8 | M10 |