| ขั้นต่ำ: | 1 |
| ราคา: | ต่อรองได้ |
| การบรรจุแบบมาตรฐาน: | เคสไม้อัดส่งออกมาตรฐานหรือกล่อง |
| ระยะเวลาการจัดส่ง: | 5-8 สัปดาห์ |
| วิธีการจ่ายเงิน: | L/C, D/A, D/P, T/T ตะวันตกสหภาพ |
| ความสามารถในการจําหน่าย: | ระยะเวลานำของฤดูกาลท่องเที่ยว: 1-3 เดือน ระยะเวลานำนอกฤดูกาล: 1 เดือน |
| Product Name | Staple Fiber Spinning Pump |
| Model | JRG-15 |
| Primary Applications | Staple fiber spinning, dotting, oil agent conveyance, hydraulic systems, pipeline pressurization, extruder operations, pressurized conveying, polyurethane & PC foaming machines, PUR hot melt adhesive applications, spraying, coating, and adhesive dosing |
| Configuration | One inlet & one outlet |
| Displacement Rate | 15 cc/rev (per port) |
| Operating Pressure | Inlet: ≤20MPa; Outlet: ≤40MPa |
| Operating Temperature | ≤320ºC |
| Fluid Viscosity Range | ≤4000 POISE |
| Operating Speed | 5~40 rpm |
| Overall Dimensions (mm) | A=105.0, B=130.0, C=87, D=127, M=16 |
| Port Dimensions | Inlet: φ18mm; Outlet: φ13mm |
| Mounting Holes | 2×φ13mm (symmetrically arranged) |
| ขั้นต่ำ: | 1 |
| ราคา: | ต่อรองได้ |
| การบรรจุแบบมาตรฐาน: | เคสไม้อัดส่งออกมาตรฐานหรือกล่อง |
| ระยะเวลาการจัดส่ง: | 5-8 สัปดาห์ |
| วิธีการจ่ายเงิน: | L/C, D/A, D/P, T/T ตะวันตกสหภาพ |
| ความสามารถในการจําหน่าย: | ระยะเวลานำของฤดูกาลท่องเที่ยว: 1-3 เดือน ระยะเวลานำนอกฤดูกาล: 1 เดือน |
| Product Name | Staple Fiber Spinning Pump |
| Model | JRG-15 |
| Primary Applications | Staple fiber spinning, dotting, oil agent conveyance, hydraulic systems, pipeline pressurization, extruder operations, pressurized conveying, polyurethane & PC foaming machines, PUR hot melt adhesive applications, spraying, coating, and adhesive dosing |
| Configuration | One inlet & one outlet |
| Displacement Rate | 15 cc/rev (per port) |
| Operating Pressure | Inlet: ≤20MPa; Outlet: ≤40MPa |
| Operating Temperature | ≤320ºC |
| Fluid Viscosity Range | ≤4000 POISE |
| Operating Speed | 5~40 rpm |
| Overall Dimensions (mm) | A=105.0, B=130.0, C=87, D=127, M=16 |
| Port Dimensions | Inlet: φ18mm; Outlet: φ13mm |
| Mounting Holes | 2×φ13mm (symmetrically arranged) |