| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Standart ihracat kontrplak kılıfı veya karton |
| Teslim süresi: | 5-8 hafta |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Kapasitesi: | Yoğun Sezon Teslimat Süresi: 1-3 ay , Sezon Dışı Teslimat Süresi: 1 ay |
| Product Name | Staple Fiber Spinning Pump |
| Model | JRG-15 |
| Primary Applications | Staple fiber spinning, dotting, oil agent conveyance, hydraulic systems, pipeline pressurization, extruder operations, pressurized conveying, polyurethane & PC foaming machines, PUR hot melt adhesive applications, spraying, coating, and adhesive dosing |
| Configuration | One inlet & one outlet |
| Displacement Rate | 15 cc/rev (per port) |
| Operating Pressure | Inlet: ≤20MPa; Outlet: ≤40MPa |
| Operating Temperature | ≤320ºC |
| Fluid Viscosity Range | ≤4000 POISE |
| Operating Speed | 5~40 rpm |
| Overall Dimensions (mm) | A=105.0, B=130.0, C=87, D=127, M=16 |
| Port Dimensions | Inlet: φ18mm; Outlet: φ13mm |
| Mounting Holes | 2×φ13mm (symmetrically arranged) |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Standart ihracat kontrplak kılıfı veya karton |
| Teslim süresi: | 5-8 hafta |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Kapasitesi: | Yoğun Sezon Teslimat Süresi: 1-3 ay , Sezon Dışı Teslimat Süresi: 1 ay |
| Product Name | Staple Fiber Spinning Pump |
| Model | JRG-15 |
| Primary Applications | Staple fiber spinning, dotting, oil agent conveyance, hydraulic systems, pipeline pressurization, extruder operations, pressurized conveying, polyurethane & PC foaming machines, PUR hot melt adhesive applications, spraying, coating, and adhesive dosing |
| Configuration | One inlet & one outlet |
| Displacement Rate | 15 cc/rev (per port) |
| Operating Pressure | Inlet: ≤20MPa; Outlet: ≤40MPa |
| Operating Temperature | ≤320ºC |
| Fluid Viscosity Range | ≤4000 POISE |
| Operating Speed | 5~40 rpm |
| Overall Dimensions (mm) | A=105.0, B=130.0, C=87, D=127, M=16 |
| Port Dimensions | Inlet: φ18mm; Outlet: φ13mm |
| Mounting Holes | 2×φ13mm (symmetrically arranged) |