| MOQ: | 1 |
| harga: | Bisa dinegosiasikan |
| kemasan standar: | Kasing atau Karton Kayu Lapis Ekspor Standar |
| Periode pengiriman: | 5-8 minggu |
| metode pembayaran: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Kapasitas Pasokan: | Waktu Pimpin Musim Puncak: 1-3 bulan, Waktu Pimpin Musim Di Luar: 1 bulan |
| Model | JRG-2.4 |
| Discharge per revolution per port | 2.4 cc/rev |
| Overall Dimension | 70.0 × 80.9 × 47.85 mm (L × W × H) |
| Mounting Screw | M10 |
| Type | One inlet, one outlet |
| Working Pressure | Inlet: ≤20MPa; Outlet: ≤40MPa |
| Working Temperature | ≤320ºC |
| Viscosity of Spinning Fluid | ≤4000 POISE |
| Operating Speed | 5~40 rpm |
| Main Applications | Spinning of polyester & nylon, as well as dosing of glue, oil, hydraulic pressure, pipeline boosting, extruder, polyurethane, PC foaming machine, PUR hot melt adhesive, spraying, coating, etc. |
| MOQ: | 1 |
| harga: | Bisa dinegosiasikan |
| kemasan standar: | Kasing atau Karton Kayu Lapis Ekspor Standar |
| Periode pengiriman: | 5-8 minggu |
| metode pembayaran: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Kapasitas Pasokan: | Waktu Pimpin Musim Puncak: 1-3 bulan, Waktu Pimpin Musim Di Luar: 1 bulan |
| Model | JRG-2.4 |
| Discharge per revolution per port | 2.4 cc/rev |
| Overall Dimension | 70.0 × 80.9 × 47.85 mm (L × W × H) |
| Mounting Screw | M10 |
| Type | One inlet, one outlet |
| Working Pressure | Inlet: ≤20MPa; Outlet: ≤40MPa |
| Working Temperature | ≤320ºC |
| Viscosity of Spinning Fluid | ≤4000 POISE |
| Operating Speed | 5~40 rpm |
| Main Applications | Spinning of polyester & nylon, as well as dosing of glue, oil, hydraulic pressure, pipeline boosting, extruder, polyurethane, PC foaming machine, PUR hot melt adhesive, spraying, coating, etc. |