| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | پرونده یا کارتن تخته سه لاو صعود استاندارد |
| دوره تحویل: | 5-8 هفته |
| روش پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون |
| ظرفیت عرضه: | زمان پخش فصل اوج: 1-3 ماه ,زمان ارائه فصل خارج از فصل: 1 ماه |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | HRF-6.0 |
| Displacement per revolution | 6.0 cc/rev |
| Structure | 1 inlet, 1 outlet |
| Working Speed | 15-100 rpm |
| Working Pressure | Inlet: Normal pressure; Outlet ≤ 15 MPa |
| Working Temperature | ≤ 120 ºC |
| Suitable Viscosity | ≤ 10000 POISE |
| Mounting Screw | M8 |
| Dimension A (Pump Body Length) | 48.2 mm |
| Dimension B (Total Length with Shaft) | 148.2 mm |
| Overall Dimensions (L×W×H) | 148.2 × 86 × 54.45 mm |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | پرونده یا کارتن تخته سه لاو صعود استاندارد |
| دوره تحویل: | 5-8 هفته |
| روش پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون |
| ظرفیت عرضه: | زمان پخش فصل اوج: 1-3 ماه ,زمان ارائه فصل خارج از فصل: 1 ماه |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | HRF-6.0 |
| Displacement per revolution | 6.0 cc/rev |
| Structure | 1 inlet, 1 outlet |
| Working Speed | 15-100 rpm |
| Working Pressure | Inlet: Normal pressure; Outlet ≤ 15 MPa |
| Working Temperature | ≤ 120 ºC |
| Suitable Viscosity | ≤ 10000 POISE |
| Mounting Screw | M8 |
| Dimension A (Pump Body Length) | 48.2 mm |
| Dimension B (Total Length with Shaft) | 148.2 mm |
| Overall Dimensions (L×W×H) | 148.2 × 86 × 54.45 mm |