| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standaardverpakking: | houten kist |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringskapaciteit: | 100 |
| Parameter | Range |
|---|---|
| Temperature Range | -195°C to 538°C |
| Operating Pressure | Vacuum to 8.2MPa |
| Standard Pressure Rating | Up to 3.0MPa |
| Standard Temperature Rating | Up to 300°C |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standaardverpakking: | houten kist |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringskapaciteit: | 100 |
| Parameter | Range |
|---|---|
| Temperature Range | -195°C to 538°C |
| Operating Pressure | Vacuum to 8.2MPa |
| Standard Pressure Rating | Up to 3.0MPa |
| Standard Temperature Rating | Up to 300°C |