| MOQ: | 1 |
| Price: | Negotiable |
| Standard Packaging: | Wooden box |
| Delivery Period: | 5-8 Work days |
| Payment Method: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Supply Capacity: | 100 |
| Parameter | Range |
|---|---|
| Temperature Range | -195°C to 538°C |
| Operating Pressure | Vacuum to 8.2MPa |
| Standard Pressure Rating | Up to 3.0MPa |
| Standard Temperature Rating | Up to 300°C |
| MOQ: | 1 |
| Price: | Negotiable |
| Standard Packaging: | Wooden box |
| Delivery Period: | 5-8 Work days |
| Payment Method: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Supply Capacity: | 100 |
| Parameter | Range |
|---|---|
| Temperature Range | -195°C to 538°C |
| Operating Pressure | Vacuum to 8.2MPa |
| Standard Pressure Rating | Up to 3.0MPa |
| Standard Temperature Rating | Up to 300°C |