| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Standart ihracat kontrplak kılıfı veya karton |
| Teslim süresi: | 5-8 hafta |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Kapasitesi: | Yoğun Sezon Teslimat Süresi: 1-3 ay , Sezon Dışı Teslimat Süresi: 1 ay |
| Model | JRG-1.8×4-B |
| Displacement per outlet | 1.8 cc/r × 4 outlets |
| Structure | 1 inlet, 4 outlets |
| Mounting Screw | M10 |
| Max Inlet Pressure | ≥0.5 MPa |
| Max Outlet Pressure | ≤40 MPa |
| Max Working Temperature | ≤330ºC |
| Allowable Viscosity | ≤400 Pa*s |
| Working Speed | 10~50 rpm |
| Overall Length | 122.4 mm |
| Width / Height | 95 mm |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | Standart ihracat kontrplak kılıfı veya karton |
| Teslim süresi: | 5-8 hafta |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Kapasitesi: | Yoğun Sezon Teslimat Süresi: 1-3 ay , Sezon Dışı Teslimat Süresi: 1 ay |
| Model | JRG-1.8×4-B |
| Displacement per outlet | 1.8 cc/r × 4 outlets |
| Structure | 1 inlet, 4 outlets |
| Mounting Screw | M10 |
| Max Inlet Pressure | ≥0.5 MPa |
| Max Outlet Pressure | ≤40 MPa |
| Max Working Temperature | ≤330ºC |
| Allowable Viscosity | ≤400 Pa*s |
| Working Speed | 10~50 rpm |
| Overall Length | 122.4 mm |
| Width / Height | 95 mm |