| MOQ: | 1 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Τυπική Συσκευασία: | Τυπική θήκη ή χαρτοκιβώτιο εξαγωγής |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εβδομάδες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | Χρόνος προετοιμασίας για την περίοδο αιχμής: 1-3 μήνες, εκτός περιόδου: 1 μήνα |
| Model | JRG-1.8×4-B |
| Displacement per outlet | 1.8 cc/r × 4 outlets |
| Structure | 1 inlet, 4 outlets |
| Mounting Screw | M10 |
| Max Inlet Pressure | ≥0.5 MPa |
| Max Outlet Pressure | ≤40 MPa |
| Max Working Temperature | ≤330ºC |
| Allowable Viscosity | ≤400 Pa*s |
| Working Speed | 10~50 rpm |
| Overall Length | 122.4 mm |
| Width / Height | 95 mm |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Τυπική Συσκευασία: | Τυπική θήκη ή χαρτοκιβώτιο εξαγωγής |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εβδομάδες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | Χρόνος προετοιμασίας για την περίοδο αιχμής: 1-3 μήνες, εκτός περιόδου: 1 μήνα |
| Model | JRG-1.8×4-B |
| Displacement per outlet | 1.8 cc/r × 4 outlets |
| Structure | 1 inlet, 4 outlets |
| Mounting Screw | M10 |
| Max Inlet Pressure | ≥0.5 MPa |
| Max Outlet Pressure | ≤40 MPa |
| Max Working Temperature | ≤330ºC |
| Allowable Viscosity | ≤400 Pa*s |
| Working Speed | 10~50 rpm |
| Overall Length | 122.4 mm |
| Width / Height | 95 mm |